parallax background
BİZ KİMİZ?

Sizleri doğru tedavi ile buluşturacak ekibimizi tanıyın.


Alanında uzman kadromuz, güncel ve teknolojik tedavi yöntemleriyle siz ve sevdikleriniz için aileden biri gibi hizmet vermeyi taahhüt ediyor. 

 
 
HEKİMLERİMİZ

Ortodonti Servisi

Dr. Dt.

Gözde Çobanoğlu

ORTODONTİ UZMANI

1983 yılında Ankara’da doğdu, İlkokulu Özel Arı Koleji, ortaokul ve liseyi ise Gölbaşı Anadolu Lisesi’nde okudu. Lisans eğitimini 2008 yılında Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde tamamladıktan sonra Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti Anabilim dalında doktora eğitimini tamamladı.
"Türk Aligner Derneği" kurucu üyesi ve yönetim kurulu sekreterliği görevine devam etmektedir. Ayrıca "Avrupa Aligner Derneği" ve "Türk Ortodonti Derneği" üyesidir. Invisalign klinik konuşmacısı ve eğitmeni olarak yurtiçi ve yurtdışında bir çok konferansa katılmış, halen düzenlenen kongre ve sempozyumlarda sunumları ve eğitimleri devam etmektedir.
Mesleği ile ilgili dünyadaki yenilikleri yakından takip etmek dışında fotoğraf çekmekten keyif almaktadır. Evli ve bir çocuk annesidir.

 
 
HEKİMLERİMİZ

Çocuk Diş Hekimliği Servisi

 

Dr. Dt.

Ezgi Aydın Varol

DİŞ HEKİMİ

1994 yılında Ankara’da doğdu. İlkokulu Ziraat Mühendisleri İlköğretim Okulu, liseyi Kırkkonaklar Anadolu Lisesi’nde okudu. Lisans eğitimini 2018 yılında Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde tamamladıktan sonra, Gülhane Sağlık Bilimleri Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Çocuk Diş Hekimliği Anabilim Dalı’nda doktora eğitimini tamamladı. Genel diş hekimliği ve özellikle Çocuk Diş Hekimliği hakkında yurt içi ve yurt dışı birçok kongre, seminer ve eğitimlere katılmış olup birden fazla sözlü sunum, kitap bölümü ve yayın yapmıştır.
Çeşitli kurum ve kuruluşlarda çalışmış olup, Dent Stüdyo Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde hastalarına bakmaya devam etmektedir.

 
EKİBİMİZ

Klinik Sorumluları

RANDEVU OLUŞTURUN

Tedavi sürecinizle ilgili detaylar ve muayene için bize ulaşın!


Hızlı Randevu